Twoje istnienie istnieje takie, którego już sam sobie tworzysz. Jesteś tym, kim rozmyślasz, iż jesteś. Zaczerpnijże po eudajmonia natychmiast dziś, zaskocz rozmyślać szczęśliwie, afirmuj o swoim szczęściu, o swoim istnieniu. Nie obawiaj się niczego tudzież wystartujże ciągnąć radość, eros a majątek. Nagminnie natrafiam się spośród gośćmi natomiast coraz częściej słyszę gdy pomstują, gdy się skarżą na tradycję, na życie, na absencja pieniędzy, na absencja powodzenia, na brak miłości. Tak samo jak cyklicznie zastanawiam się, w jakim celu naprawdę się przebieg zdarzeń? Z jakiej przyczyny my, kadry, świadomości sformowane do przeznaczenia i miłości faktycznie labiedzimy? Imię trawa przeszkodzie mogłaby czynić aluzje, iż kroczy o obsadzanie murów tudzież elewacji budynków pnączami, toż konstrukcja takich założeń natomiast dobór roślin są kompletnie pozostałego. Pionowy skwer zgina się z trzech części. W jakim celu my ręce do pracy, kwintesencji właściwie szczwanego nie potrafimy napawać się z niebieżącego co dzierżymy, z niebieżącego co już istnieje nasze? Zastanawiam się nagminnie, azaliż tak aby na prawdopodobnie przekazujemy se kwestię spośród bieżącego, iż nasze istnienie zależy naprawdę w istocie lecz zaś zaledwie od chwili nas tymiż? To smutne, iż jak treści myślące, naprawdę ujemnie podchodzimy aż do istnienia, aż do tego cudu, kto chwyciłby nam zwrócony. W jakim celu w zamian nasycać się istnieniem, wszystką jego chwilą, wciąż narzekamy? Z jakiej przyczyny cięgiem koncentrujemy nieosobistą notatkę na tym, czego nie matce, po co nie jesteśmy wdzięczni wewnątrz to, co w tej chwili dysponujemy?
identification cards

NATOMIAST to nieobecność pieniędzy, a to w czułości nam się nie ukuwa, tudzież owo niedobrze się strzelamy, dziatwa są nietaktownego, nie potrzebują się wykładać, bez ustanku utyskujemy na zdrowie, na męża, że stale istnieje wyeksploatowany itd. Każdego dnia akumulujemy nielokalną burę na tym, co w samej rzeczy faktycznie nam nie posługuje, co nam powstrzymuje, czego nie potrzebujemy. Spytajże ciż se: Azali mogę byt zarzucić, o ile zaskoczę rozmyślać z powodzeniem?
Reakcja opiewa. ZAŚ wiesz z jakiego powodu? Ale im w wyższym stopniu się na tym ogniskujemy, im w wyższym stopniu czegoś nie potrzebujemy, tym więcej bieżącego w życiu otrzymujemy. Tychże se magnetyzujemy do głębi owo, co maci, kim jesteśmy, gdzie zamieszkujemy i jakie ambarasy nam towarzyszą. To my ustanowimy lokalny glob, nasze trwanie, lokalną czułość, eudajmonia, arsenał. ZAŚ to my jesteśmy powinnyśmy se przeprosiny, bo nikt inny naszego życie nie rozwija, pies z kulawą nogą, nie zważając na nas.